Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Miss Polski Lubelszczyzny - kat. kobiety dorosłe (zdjęcia)

Utworzony przez max, 5 marca 2014 r. o 10:20
Szczerze mowiac to w porownaniu z zeszloroczna miss(z tego co pamietam niejaka Pani Ewelina Bobel) to poziom nie za wysoki :-)ale jesli juz to Barylka zdecydowanie:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakieś prukwy? No brzydkie jak noc a pchają się na salony... no aż fujarka opada
Żadna Pietrek do finału nie przejdzie, jak dzidy nie zaliczy,ja Duży Wacek ci to obiecuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciach dziewczyny szału nie robią. fotograf nie popisał się umiejętnościami, pokazał raczej ich brak. ponieważ z Olą Baryłą chodziłem do liceum to trzymam za nią kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA!!!!   CO TO ZA MAKIJAŻ, WSZYSTKO NA JEDNO KOPYTO?!?!?! TAK SAMO FRYZURY!!!!!!  A ZDJĘCIA? KAPLICA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie przesadzajcie z tym fotografem. Owszem dobry fotograf i fotoszop z każdej może zrobić cudo, ale czy na pewno o to chodzi w wyborach Miss? To może zrobić wybory Miss Słabego Oświetlenia i Miss Trzeciego Piwa i wtedy wszystkie wypadną zabójczo?   Na porządnych castingach modelek dziewczynom po to robią polaroidy, żeby właśnie takie "triki" nie zaburzały obrazu. Paniom potrzeba po prostu więcej dystansu do własnego wyglądu i świadomości, że siódmym cudem świata nie są. Jak mają coś w głowie to się to obroni, jak polegają tylko na wyglądzie to niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie Ola Baryła! Piękna dziewczyna, reszta niech sobie zakupi nowe lustra do domów/mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadziejny fotograf albo beznadziejne dziewczyny chociaz w sumie to jedno i drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga Prochenka! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryzury dziewczyny ukladaly same? Slabiutko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uspokójcie się, widzę że internet jest dla Was miejscem gdzie zostawiacie swoje wszystkie kompleksy, może dla jednych dziewczyny nie są najpiękniejsze, ale dla innych widocznie tak, uważają, że mają szanse i się zgłosiły do tego konkursu, Wam też nikt nie bronił...  A wylewanie na nich tych wszystkich obelg moim zdaniem nie jest w porządku. Co do wagi ciała Oli Baryły .. żal mi ludzi, którzy uważają, że jest 'gruba' na prawdę nie wiem co jest dla Was ideałem piękna ?  Ola bardzo dużo pracuje nad swoim ciałem i uważam że ma idealną sylwetkę.. Wam też życzę żebyście wyglądali tak jak ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. A.Baryła chyba najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Miss wybiera się na podstawie 2 zdjęć? Z tego co mi wiadomo to prezencja na gali jest tutaj najważniejsza, czyli postawa, pewność siebie, pozytywna energia. Nie pojmuję tej licytacji na podstawie zdjęć, która dziewczyna wygra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kaszana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat. Powinno się za karę schować Weremie aparat do piwnicy na 2 lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuuuuj bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------------------------   Wypowiadacie się, jakbyście nie znali realiów takich konkursów.   Przeciez nie wszystkie ładne dziewczyny się do nich zgłaszają. Całkiem często zgłaszają się te, które mają dosć wysokie mniemanie o sobie, ale ogólnie pojęta urodę średnią.   Jakby zebrać wszystkie najładniejsze dziewczyny z lubelszczyzny i wybrać z nich 20 najładniejszych do bylibyście/-łybyście na bank oczarowani.   Wg. mnie i tak nie jest tak źle, ze 3-4 są piękne aleto trzeba szukać po nazwiskach na fejsie ;) ------------------------------------------------ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same jakieś konie, jak nie kwadratowa głowa to zezowate albo nie wiadomo jakie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne stylizacje, niekorzystne zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywe twarze i nieforemne sylwetki 0 z czego tu wybierąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorem głównym konkursu jest Producent Pasztetu Podlaskiego...
   Ha ha zaplułam monitor :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...